LOVING

PEOPLE

LOVING

LIFE

LOVING

GOD

IMG_7430-2 Facebook circle blue large itunes_logo-256

Polska Grupa Biblijna

 

Kościół Dudley Community Church (DCC) jest prężnie rozwijającą się wspólnotą, która skupia wiernych z miejscowości Dudley oraz całego regionu Black Country, starającą się być kościołem nowoczesnym  i dla całych rodzin. Współpracujemy oraz wspieramy Polski Kościół w Darłowie w woj. Zachodnio-Pomorskim na którego czele stoi Pastor Tomasz Pogorzelski.

 

Jesteśmy pasjonatami orędzia Jezusa Chrystusa i właśnie to sprawia ,że nasze życie staje się lepsze, nie tylko w naszym miasteczku ale i poza jego granicami.

 

Wizja, Cel i misja:

Wizją DCC jest stworzenie społeczności odważnych, zaangażowanych, współczujących chrześcijan.

Celem DCC to bycie ludźmi którzy KOCHAJĄ BOGA,  KOCHAJĄ LUDZI  i

KOCHAJĄ ŻYCIE.

 

KOCHAMY BOGA, ponieważ Bóg pierwszy umiłował nas.

KOCHAMY LUDZI, ponieważ Bóg również Ciebie kocha.

KOCHAMY ŻYCIE, ponieważ Bóg dał tak wiele dobrych rzeczy, aby cieszyły.

 

Misją DCC jest głosić ewangelię, tworzyć uczniów Jezusa, którzy tworzą uczniów.

Naszym pragnieniem jest, dotrzeć do polskiej społeczności w Dudley i okolicach starając się pokazać im miłość Boga.

 

Chcielibyśmy zaprosić państwa na niedzielne nabożeństwo o godzinie 10:30 oraz 18:00.

Mamy również polską grupę biblijną, która spotyka się w każdą drugą sobotę miesiąca o godz. 17:00.

 

Pastor Joe i Lizzie Hayes kierują kościołem DCC z fantastyczną  grupą ludzi a także z resztą rodzin tworzącą DCC, wszyscy należymy do tej samej drużyny.

 

Jarek i Paulina opiekują się naszą polską grupą biblijną, przyjechali z Polski kilka lat temu a w Dudley zamieszkali w 2013 roku. Mają dwie wspaniałe córeczki  Olivie i Victorie.

Kontakt z Jarkiem i Pauliną pod adresem e-mailowym:  jarek.jastrzab@gmail.com

13495123_10201801807642624_2444267983054026090_n

Jarek i Paulina

GWWW BAnner

 

 

Boże Słowo, Boża Wola i Boże Ścieżki"

Znajomość ”Bożego Słowa, Bożej Woli i Bożych Ścieżek” są absolutnie niezbędne aby każdy chrześcijanin mógł wzrastać na swojej duchowej drodze .Bez nich nie będziemy wiedzieli co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Ta książka ma za zadanie pomóc nowym chrześcijanom oraz odświeżyć dojrzałych chrześcijan w Bożym Słowie, Bożej Woli i Bożych Ścieżkach.

 

"Boże Słowo ,Boża Wola i Boże Ścieżki" jest skomponowana  w formie pytań i odpowiedzi i ma za zadanie zachęcenie nowych chrześcijan do samodzielnego odkrywania mocy zbawienia zawartego w Słowie Bożym które zmieniło ich życie. Oraz celu modlitwy, uwielbienia, świadectwa i studiowania Biblii, jak również znaczenia chrztu wodnego , mocy Ducha Świętego, a także ich miejsca w kościele oraz potencjału w pokonywaniu pokusy.

 

" Boże Słowo, Boża Wola i Boże Ścieżki" została napisana dla nowym chrześcijan do przepracowania samodzielnie lub pod opieką dojrzałego chrześcijanina. Cały dochód ze sprzedaży tej książki będzie przeznaczony na zaopatrzenie kościołów w Indiach w podobne egzemplarze dla wsparcia tamtejszej wspólnoty.

 

"Teraz jestem wierzącym w Chrystusa i co dalej ?" Oto odpowiedz. "Boże Słowo, Boża Wola i Boże Ścieżki" jest solidną publikacją dla każdego wierzącego, który pragnie zbudować dobre fundamenty dla swojego życia w Chrystusie. Wielu nie wie jakie pytania zadać. Pastor Joe Hayes umiejętnie ułożył zarówno pytania jak i odpowiedzi z odpowiadającymi im wersetami oraz odnośnikami do Pisma Świętego. Rozkład książki i teksty są proste i zrozumiałe. Pastor Joe Hayes nawołuje do zdrowego uczniostwa w naszych kościołach. Ta książka jest użytecznym źródłem w rękach głosicieli ewangelii. Bardzo polecam ją  wszystkim kościołom.

 

"Boże Słowo, Boża Wola i Boże Ścieżki" zapewnia proste lecz pewne wskazówki dla twojego duchowego wzrostu w Jezusie.

£3.99